Butai

Nr. Aukštas Kambariai Plotas, m2 Kaina Būsena
12 3 3 55,67 - Parduotas
10 3 2 37,6 - Parduotas
9 3 2 37,59 - Parduotas
11 3 3 55,98 - Parduotas

Galerija

12 Prancūzų

Napoleonas Bonapartas iš Vilkaviškio atvyko į Kauną 1812-ųjų metų ankstyvą birželio 23-ios dienos rytą. Inžineriniai Armee Grande (Didžiosios Armijos) daliniai tuo metu jau statė tris pontoninius tiltus per Nemuną - didysis karvedys tikėjosi žaibiškai forsuoti Lietuvos upių tėvą ir kažkur prie Vilniaus užklupti besitraukiančią Caro Aleksandro Pirmojo armiją.
Įsikūręs ant Jiesios piliakalnio, Napoelonas matė gerą tvarką trijuose tiltuose. Kiekvienas pulkas žygiavo su sava muzika, o grojančių trimitų garsai susimaišė su šauksmais „Tegyvuoja Napoleonas“, „Pasauli, mes be Maskvos nenurimsim“. Kalvos papėdėje Katedros-bazilikos choras, diriguojamas Kauno pavieto paprefekčio grafo Dionizo Švenčionio, traukė „Salvum fac Napoleonem Imperatorem“. Veikė bufetas su tamsiu alum ir dešrelėmis. Forsavę Nemuną, daugiatūkstantinės armijos daliniai nesustodami žygiavo per miestą. Darniomis kolonomis kariai kilo į statų šlaitą ir ištryptu plentu traukė Vilniaus link. Šiam įvykiui atminti, plentas buvo pavadintas Prancūzų gatve. Tuo tarpu artėjo pietų metas. Kadangi Bonapartas veikė staigiai - gurguolės su maistu ir gėrimais nespėjo paskui valdovą. Didžiojo stratego adjutantai išmaišė visą miestą, ieškodami padoraus vyno imperatoriaus stalui, tačiau jų pastangos buvo bergždžios. Pagaliau Prancūzijos Užsienio Reikalų Ministras Maret Hugues-Bernard gavo žinią, kad Aukštuosiuose Šančiuose, visai šalia Prancūzų plento, veikia nedidelė sidro gamyklėlė. Su būriu kavaleristų atšuoliavo prie apšiurusio bravoro. Vartuose jį pasitiko šeimininkas Chaimas Echelis. Tuoj pat buvo išmušta šulė statinaitėje ir garbingi svečiai pradėjo ragauti gėrimą. Greitai veiduose atsispindėjusį nepasitikėjimą ir panieką pakeitė nustebimas ir susižavėjimas. Ministras nušoko nuo žirgo, draugiškai paplekšnojo Chaimui per petį ir paklausė: - Un bon homme, quel est votre nom ? (Gerasis žmogau, kaip tave vadinti?) Žydukas bandė suvokti, ko klausiamas ir nedrąsiai išlemeno: - Sidrą darau! - Sidaravičius! - džiugiai sušuko kariūnas. - Bien, très bien ! Tuoj pat užsakė pas naujai iškeptą Sidaravičių 600 statinaičių sidro armijai, ir padovanojo jam nedidelį žemės sklypą šalia bravoro, dabartinėje Ašmenos Antrojoje gatvėje. Iš Kauno metraščių matyti, kad dovanotoje žemėje apsukrus verslininkas kaip mat pastatė dailų namą, kuriame apsigyveno dvylika aukšto rango prancūzų inžinierinės armijos karininkų. Mat Napoleonas, įvertinęs miesto strateginę padėtį, nutarė įkurti maisto ir pašaro, ginklų ir amunicijos sandėlius, įrengti tris duonos kepyklas – po aštuoniolika krosnių kiekvienoje. Be to, imperatorius įsakė pastatyti pastovius tiltus per Nerį ir Nemuną bei su stiprinti miesto gynybą, įrengiant įvairaus pobūdžio karinius įtvirtinimus. Na, o dabar, Echelio namo vietoje, pastatėme gražų, patogų ir modernų daugiabutį, kurį, didingai miesto istorijos dalelei atminti, pavadinome 12 Prancūzų.
 
 
​A T L I K T I  D A R B A I  I R  N A U D O T O S  M E D Ž I A G O S
 
 • Pamatai: gelžbetoniniai-gręžtiniai. Rostverko aukštis – 60 cm, plotis – 30 cm. Rostverkas apšiltintas ekstrudiniu polistirenu: iš vidaus – 10 cm storio, iš apačios – 10 cm, iš išorės – 10 cm.
 • Išorinių sienų mūras: iš Rokų Keramikos blokelių KS 20+D2 (20 cm storio). ). Kas trečia mūro eilė armuota tinkleliu, akies dydis 50 mm x 50 mm, vielos storis – 4,5 mm. Ties tarpaukštinėmis perdangomis padaryti gelžbetoniniai monolitiniai žiedai, 20 cm aukščio.
 • Sienos tarp butų – net 46 cm storio, iš silikatinių SILI M18 blokelių: 18 cm blokelis +10 cm mineralinė vata +18cm blokelis. Toks atitvaras užtikrins jums ypač gero akustinio komforto sąlygų klasę. Vidinės buto pertvaros – iš Rokų Keramikos blokelių BP 10+D2. Pertvaroms išlieti pamatai 20 m x 20cm, su atraminėmis kolonomis. Kas trečia eilė su pagrindine siena surišta metaliniu armavimo tinkleliu, kas trečia eilė armuota tinkleliu, akies dydis 50 mm x 50 mm, vielos storis – 4,5 mm.
 • Išorinių sienų apšiltinimas – 20 cm storio putų polistirenu EPS70. Apdaila: struktūrinis tinkas, kuris yra ne dažytas iš išorės, o turintis pigmentą savyje, išlaikantis vienodą spalvą per visą savo storį.
 • Vidinės sienos – ištinkuotos, neglaistytos
 • Lubos – neapdirbtos, be apdailos.
 • Stogas – šlaitinis, dengtas profiliuota skarda, apšildytas 26 cm storio minkšta vata + 4 cm storio vata. Bendras izoliacinio sluoksnio storis 30 cm.
 • Langai – profilių sistema: DECCO 70 (6 kamerų profilis). Spalva: nestandartinė iš lauko pusės (anthrazit), balta – iš vidinės pusės. Stiklo paketas: iš trijų skaidrių stiklų, su dviejais energiją taupančiais selektyviniais stiklais, užpildytais argono dujomis.
 • Terasiniai ir balkonų langai su durimis: DECCO 70 (6 kamerų profilis). Spalva: nestandartinė iš lauko pusės (anthrazit), balta – iš vidinės pusės. Stiklo paketas: iš trijų skaidrių stiklų, su dviejais energiją taupančiais selektyviniais stiklais, užpildytais argono dujomis.
 • Buto lauko įėjimo durys – „šarvo“ tipo, apšildytos, durų stakta – taip pat apšildyta, du apsauginiai metaliniai strypai (kad „neiškeltų“ vyrių), su medžio imitacine plokšte iš abiejų pusių.
 • 5 kW elektros įvadas – kiekvienam butui. Elektros laidai išvedžioti. Išvedžioti laidai signalizacijai.
 • Vandentiekio įvadas bute. Išvedžioti vandentiekio vamzdžiai. Miesto vandentiekis (Kauno vandenys). Aplink namą padarytas drenažas, prijungtas prie požeminių lietaus tinklų.
 • Kanalizacijos įvadas. Įrengta nuotekų sistema.
 • Šildymas miesto kolektorinis su kiekvienam butui įrengta individualia apskaita. Šilumą butai reguliuoja taip pat individualiai.
 • Interneto / TV / telefono įvadas.
 • Pirmame aukšte – sutankintas žvyro sluoksnis, grindys apšildytos 15cm storio putų polistirenu EPS100, armavimo tinklelis ir 8 cm storio išlyginamasis betono sluoksnis. Išvedžioti grindų šildymo vamzdeliai.
 • Antrame aukšte – 7 cm storio išlyginamasis sluoksnis. Išvedžioti grindų šildymo vamzdeliai.
 • Laiptinių durys – iš aliuminio trijų kamerų sistemos profilių. Stiklinimas: trijų stiklų paketas.
 • Įrengtas kiemo apšvietimas.
 • Laiptinėse išvedžioti el. kabeliai radiatoriams.
 
 
 

 

Kontaktai


011 nekilnojamasis turtas 
+370 611 12 511
giedrius@011.lt